Bosna Hersekde AGH

TR:


Başlangıç &8203;&8203;tarihi: 1 Mayıs 2018 Süre 2 ay. Mekan: Mostar Gönüllüler: 2 KadınYapılacak aktiviteler;
- rapor yazma - evrak işi - faturaların protokolü - proje yazma, proje fikirleri geliştirme - Medyaya mektup yazmak, blog yazmak, etkinlikler düzenlemek - Medyada ve sosyal ağlarda tanıtım etkinlikleri Proje faaliyetlerinin yürütülmesinde proje personeline yardım etmek - atölye çalışmaları ve eğitimler düzenlemek - Eğitim etkinliklerinden ve eğitimlerden raporlar hazırlamak - kampanyaların tasarlanması ve uygulanması - Sosyal ağlarda kuruluş profillerinin tanıtımı ve yönetimi Proje faaliyetlerinin yürütülmesinde proje personeline yardım etmek - atölye çalışmaları ve eğitimler düzenlemek
 
Konaklama detayları
Gönüllüler YP'nin ofisinden 15-20 dakikalık bir yürüyüşle ağırlanacak. Hem ofiste hem de dairede bir wifi bağlantısı var. Bu projede iki gönüllü, aynı apartmanda başka bir AGH projesi üzerinde çalışan iki gönüllü ile birlikte kabul edilecektir. Dairenin tüm gönüllülere ihtiyacı var; mutfak, banyo, tv, klima vb. Gönüllüler binalara bakacak ve dairelerindeki tüm mobilyaları saklayacaktır.

Cep parası 55 Euro
Yemek masrafı 95euros

Gönüllüler haftada 2 gün sürecek (ilk 2 gün)

Konaklama, yemek, cep harçlığı, seyahat ve vize program tarafından karşılanacaktır.

➡ Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu İngilizce olarak evs@kozagenclikdernegi.org adresine gönderiniz. Lütfen konuyu yazınız & quot; BIH içinde AGH.

Son başvuru tarihi 15 Nisan 2018


- Sosyal ağlarda kuruluş profillerinin tanıtımı ve yönetimi. Rehberler tarafından gönüllülere verilebilecek aktiviteler.

Konaklama detayları;

Gönüllüler YP'nin ofisinden 15-20 dakikalık bir yürüyüşle ağırlanacak. Hem ofiste hem de dairede bir wifi bağlantısı olacak. Bu projede iki gönüllü, aynı apartmanda başka bir AGH projesi üzerinde çalışan iki gönüllü ile birlikte kabul edilecektir. Dairenin tüm gönüllülere ihtiyacı var; mutfak, banyo, tv, klima vb. Gönüllüler binaları temiz tutmaya ve dairelerindeki tüm mobilyalara bakmaya özen gösterir. Cep Parası 55 Euro Gıda Parası 95 Euro Gönüllüler Haftada 2 gün (üst üste 2 gün) Konaklama, yemek, cep parası, seyahat ve vizeler program tarafından karşılanacaktır.
Eng:

Starting date : 1tst of May 2018 Duration 2 months. Venue : Mostar Volunteers: 2 Female


Activity :
– report writing
– paperwork
– protocol of the bills
– writing projects, developing project ideas
– writing letters to the media, blogging, organizing events
– promotional events in the media and on social networks
– helping the project staff in the implementation of project activities
– organizing workshops and training
– draw up reports from educational events and training
– design and implementation of campaigns
– promotion and management of the organization profiles on social networks

– helping the project staff in the implementation of project activities

– organizing workshops and training

- Presentation and management of organization profiles on social networks

Activities that can be given to the volunteers by the guides.Accommodation details
Volunteers will be accommodated in a 15-20 minute walk from the office of the YP. There will be a wifi connection in both the office and the apartment. Two volunteers in this project will be accepted together with two volunteers working on another EVS project in the same apartment. The apartment needs all the volunteers; kitchen, bathroom, tv, air conditioner etc. Volunteers will take care to keep the premises clean and to look at all the furniture in their apartments.

Pocket money 55 Euro
Food costs 95euros

Volunteers will last 2 days per week (top 2 days)

Accommodation, meals, pocket money, travel, and visa will be covered by the program.

➡ To apply, please send your resume and motivation letter in English to evs@kozagenclikdernegi.org. Please type in the subject "AGH in BIH".

Deadline for application 15 April 2018


 

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın