İspanya Madrid 10 Ay Avrupa Gönüllü Hizmeti

TR:


İspanya Madrid bölgesinde 01/11/2018 – 01/08/2019 tarihleri arasında Avrupa Gönüllü Hizmeti projesinde uzun dönem Avrupa Gönüllü Hizmeti faaliyetinde bulunacak katılımcılar aranmaktadır


Gönüllü Profili:

Service Civil International (SCI), 1920'den beri çalışmakta olan Uluslararası Kamu Hizmeti'nin şubesidir.

AGH gönüllülerinin temel amacı, gönüllülüğün tanıtımında SCI'nın aktif üyesini dahil etmektir. Değişim programımıza (kısa ve uzun dönemli gönüllülük) katılacak gençlere bilgi ve yönelim sağlanması veya AGH gibi diğer uluslararası programlar: -Gönüllü çalışma kamplarına ve yerel gönüllülüğe gönüllüler göndermek ve almak sürecinde. -Gönüllüler için eğitime katılın. - İletişim ekibi ile iletişim kurun: sosyal medya, haber bültenleri, web, takvim. Gönüllü haftada 6 saat 5 gün SCI ofisinde işbirliği yapacak. Her ay 2 ardışık ücretsiz gün / hafta ve 2 gün tatil olacak. Çok kültürlülüğe ilgi duyan, gönüllü olan ve her gün bir ofiste çalışmak isteyen, pozitif ve açık fikirli bir gönüllü arıyoruz. Gönüllülerin mükemmel çalışma ortamını bulmalarına yardımcı olmak için 10 ay harcamak istiyorsanız, bu sizin projeniz! Büromuz şehir merkezinde yer almaktadır, bu yüzden kesinlikle seveceksiniz. Çevresel, sosyal ve / veya kültürel projelerle ilgili gönüllülük veya yerel girişimlerde geniş deneyime sahibiz. Yerel gönüllüler ve personel ile iletişim kurmak için yüksek düzeyde İspanyolca gerekmektedir.

 

Başvuru Şekli:

Seni daha iyi tanımak istiyoruz! İlgilendiğiniz takdirde lütfen 16 Nisan'dan önce CV ve motivasyon mektubunuzu (her ikisi de İspanyolca) oficina@ongsci.org adresine gönderin.

(Alınan uygulamaların büyük bir kısmı göz önüne alındığında, İspanyolca'da olmayan uygulamalara yanıt vermeyeceğiz).

 

 

 

Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan 2018




Eng:

Participants are wanted for a long-term European Voluntary Service activity in the European Community Volunteer Service project between 11/11/2018 - 01/08/2019 in the Madrid region of Spain


Voluntary Profile:

Service Civil International (SCI) is the branch of the International Civil Service that has been working since 1920.

The main objective of the EVS volunteers is to involve the active member of the SCI in the promotion of volunteering,
-Provision of information and orientation to young people that will participate in our exchange program (short term and long term volunteering) or any other international programs like EVS:
-Participate in the process of sending and receiving volunteers to international workcamps and local volunteering.
-Participate in training for volunteers.
-Collaborate with the communication team: social media, newsletters, web, calendar.

The volunteer will collaborate in SCI office 6 hours 5 days a week. There will be 2 consecutive free days / week and 2 days of holiday for each month.

 

We are searching for a positive and open-minded volunteer with an interest in multiculturalism, volunteering and willing to work every day in an office.

If you want to spend 10 months helping volunteers to find their perfect workcamp this is your project! Our office is located in downtown so you will definitely love it. We have extensive experience in volunteering or local initiatives on environmental, social and / or cultural projects.

High level of Spanish is required to communicate with local volunteers and staff.

We want to know you better! If you are interested, please send us your CV and motivation letter (both in Spanish) to oficina@ongsci.org before 16th April.

(Given the large volume of applications received, we will not respond to applications that are not in Spanish).

 

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın